اسماعیل‌پور: وضعیت دستم افتضاح هست/ رسول خادم هم اکنون کارم را پیگیری می‌کند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

مسعود اسماعیل‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد آسیب‌دیدگی دستش که منجر به دوری‌ از کشتی شده هست، اظهار داشت: وضعیت دستم افتضاح هست. قبل از انتخابی تیم ملی جراحی کردم و به همین دلیل هم به انتخابی نرسیدم. تیر ماه تمریناتم را شروع کردم ولی دوباره در حین تمرین دستم شکست. می‌خواستم در آلمان دستم را جراحی کنم و به آلمان هم رفتم و پیش از آن قرار بود با ۱۰ هزار یورو این عمل را انجام دهم، ولی خرج‌ها خیلی بالاتر رفت و گفتند باید ۱۵ هزار یورو خرج کنم.

وی با تاکید بر اینکه خرج درمان با خودش هست، ادامه داد: زمانی خرج جراحی سنگین‌تر شد،‌ دیدم نمی‌توانم این کار را انجام دهم و به ایران برگشتم. الان هم مانده‌ام چه کار کنم، استخوان دستم بیرون زده و حتما باید جراحی انجام شود.

اسماعیل‌پور که گفته می‌شود از مسئولان وقت گله دارد، با اشاره به اینکه رسول خادم همه شکل حمایت را از وی داشته، تصریح کرد: از هیچ کسی گله‌ای ندارم. رسول خادم به شدت پیگیر کارم بود که بتوانم در آلمان جراحی کنم، چه آن وقت که رئیس فدراسیون بود و چه الان که سمتی در فدراسیون ندارد کاملا پیگیر کارهایم هست، مسئله این هست هر کسی در این موضوع کوتاهی کرده باشد، آن فرد آقا رسول نبوده هست.

این کشتی‌گیر مازندرانی در جواب به این سوال که به چه دلیل از فدراسیون پزشکی ورزشی کمک نمی‌گیرد، گفت: آنها درصورتیکه می‌خواستند، کاری انجام می‌دادند. من این همه مصاحبه کردم و گفتم دستم وضعیت خیلی بدی دارد الان ظاهرا ناراحت شده‌اند که به چه دلیل به ما نگفته‌ای! مگر می‌شود در این مدت وقت متوجه آسیب‌دیدگی شدید من نشده باشند. از طریق دوستانم یکی دو پزشک دیگر پیدا کرده‌ام که ببینم می‌شود کاری انجام داد. در پی دکتر کیهانی هستم ولی هم اکنون موفق نشده‌ام با ایشان صحبت کنم و وقت بگیرم. امیدوارم هر چه زودتر بتوانم این جراحی را انجام دهم.

اسماعیل‌پور با اشاره به اینکه نه تنها ازبرای کشتی گرفتن که ازبرای فعالیت عادی هم با مشکل مواجه هست، عنوان کرد: این وضعیت ازبرای دست راستم به وجود آمده و نه تنها ازبرای کشتی، بلکه ازبرای کارهای روتین زندگی هم با مشکل مواجه هستم. دستم درد زیادی دارد.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *