برنامه روز دهم جام ملت‌های آسیا| جنگ امارات و تایلند ازبرای صدرنشینی/ هند در کمین توقف میزبان- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، در دهمین روز از رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا دو ملاقات همزمان از گروه A به میزبانی شهرهای العین و شارجه برگزار می شود.

در مهمترین گیم امروز (دوشنبه) تیم‌های امارات و تایلند از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه هزاع بن زاید شهر العین به مصاف هم می‌مسیر. امارات میزبان هم اکنون با ۴ امتیاز در صدر هست، ولی این صدرنشینی به شدت از سوی هند و تایلند ۳ امتیازی تهدید می‌شود. تنها کسب سه امتیاز هست که می‌تواند صعود شاگردان آلبرتو زاکرونی به عنوان تیم اول گروه به مرحله بعدی را قطعی کند. این صدرنشینی بسیار با اهمیت هست، به چه دلیل که تیم نخست در مرحله بعدی کار آسانی پیش‌رو خواهد داشت، ولی تیم دوم گروه A باید به مصاف یکی از دو تیم چین یا کره جنوبی برود که قطعاً قرعه دشوار‌تری خواهد بود.

همزمان با این گیم، هند در ورزشگاه شارجه برابر بحرینی قرار خواهد گرفت که یک امتیاز دارد و در انتهای جدول ایستاده هست. هند که نمایش دلپذیری در جام هفدهم داشته، با یک پیروزی حداقلی هم می‌تواند صعودش را تضمین کند، ولی ازبرای صدرنشینی تنها باید منتظر تساوی یا شکست امارات بماند.

برنامه دیدارهای امروز به شرح زیر هست: (ساعت گیم‌ها به وقت ایران هست)

* امارات – تایلند / گروه A / ورزشگاه هزاع بن زاید شهر العین / ساعت ۱۹:۳۰

*  هند – بحرین / گروه A / ورزشگاه شارجه شهر شارجه / ساعت ۱۹:۳۰

 

انتهای پیام/

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *