جام ملت‌های آسیا| جشن صعود ازبکستان با برتری پرگل مقابل ترکمنستان/ خطر بزرگ بیخ گوش ژاپنی‌ها- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، در آخرین ملاقات از دور دوم مرحله گروهی رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا، تیم‌های ازبکستان و ترکمنستان با قضاوت «عمار الجنیبی» از امارات به مصاف هم رفتند که در آخر تیم ازبکستان با نتیجه یک‌طرفه ۴ بر صفر حریفش را شکست داد و دومین پیروزی پیاپی‌اش در این تورنمنت را جشن گرفت.

در این گیم که از گروه F و در ورزشگاه راشد برگزار شد، سیدیکوف در دقیقه ۱۷، شاهمرادوف در دقایق ۲۴ و ۴۲ و ماشاریپوف در دقیقه ۴۰ ازبرای تیم تحت هدایت هکپور کوپر آرژانتینی گلزنی کردند. همچنین اسماعیلوف بازیکن ازبکستان تنها اخطاری این ملاقات لقب گرفت.

ازبکستان با این برد ۶ امتیازی شد و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به ژاپن در صدر جدول این گروه قرار گرفت. همچنین تیم‌های عمان و ترکمنستان نیز بدون امتیاز هستند.

در گیم‌های روز پایانی این گروه تیم‌های ازبکستان و ژاپن ازبرای انتخاب صدرنشین به مصاف هم خواهند رفت و جدال عمان و ترکمنستان نیز شاید منجر به انتخاب یکی از چهار تیم سوم مسیر یافته به مرحله یک‌هشتم نهایی شود. در صورتی که ژاپن در ملاقات با ازبکستان پیروز نشود، باید با تیم دوم گروه B که احتمالاً استرالیا خواهد بود، روبرو شود.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *