شفیعی:‌ استقلالی‌ها خوشحالی کردند چون تیم بزرگی را شکست دادند/ سپاهان مشکل فنی ندارد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

خالد شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد رقابت مدعیان قهرمانی در هجدهمین دوره لیگ برتر اظهار داشت: در حال حاضر با توجه با شرایط جدول، شانس پرسپولیس ازبرای قهرمانی بیشتر هست، ولی نباید فراموش کرد که پنج هفته دیگر به آخر گیم‌ها باقی مانده و ممکن هست اتفاقات مختلفی رخ دهد. مسئله با اهمیت این هست که بتوانیم در گیم‌های بعدی با صلابت گیم کنیم و خوب امتیاز بگیریم.

مدافع میانی تیم فوتبال سپاهان در ادامه همچنین تأکید کرد: طبیعتاً حریفان ما امتیاز از دست می‌دهند، ولی با اهمیت این هست که خودمان هم خوب امتیاز بگیریم. یک گیم مستقیم هم با پرسپولیس در تهران داریم که ازبرای قهرمان شدن، شکست دادن این تیم بسیار با اهمیت هست. امیدوارم که در آخر فصل در جایگاهی باشیم که هواداران سپاهان خوشحال و راضی باشند.

وی در مورد خوشحالی کادر فنی و بازیکنان استقلال پس از برد برابر سپاهان که حرف و حدیث‌هایی را ایجاد کرد، گفت: من به خوشحالی آنها کاری ندارم. استقلالی‌ها به این دلیل خوشحالی کردند که تیم بزرگی را شکست دادند. متأسفانه ما در بدترین وقت ممکن تمرکزمان را از دست دادیم و گل خوردیم که متأسفانه فرصتی هم ازبرای جبران نداشتیم.

شفیعی در جواب به این سوال که به چه دلیل سپاهان در چند هفته گذشته نتایج خوبی نگرفته هست، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم باید اسمش را بدشانسی بگذارم یا اینکه چیز دیگری بگویم. تیم ما مشکل فنی ندارد و خیلی خوب فوتبال گیم می‌کنیم. فکر می‌کنم بی‌دقتی در زدن ضربات آخر سبب شده هست که در خیلی از گیم‌ها موقعیت‌های زیادی را از دست بدهیم.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *