فوتبال جهان|اولگنار سولسشایر: میل به تسلط بر توپ در خون بازیکنان بارسلوناست/ درصورتیکه به مسی فرصت بدهید، صدمه می‌بینید- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، اولگنار سولسشایر در کنفرانس خبری پیش از گیم برگشت تیمش در زمین بارسلونا در مرحله یک‌چهارم‌نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا نسبت به جبران شکست خانگی یک – صفر دور رفت ابراز امیدواری کرد.

 سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد در این باره گفت: خاطره بازیکنان از گیم با پاری سن ژرمن به آن‌ها کمک خواهد کرد. ما می‌دانیم  می‌توانیم در قالب یک تیم اوضاع را دگرگون کنیم. بارسلونا حریف سختی هست. تنها یک گل از آن‌ها عقب هستیم.  ازبرای سانچس که اینجا حضور داشته و گیم کرده، شب بزرگی در پیش هست وی به فکر اثبات خودش به ماست. امیدوارم فصل خیلی خوب ازبرای ما به آخر برساند. در حال انجام گیم‌هایی هستیم که یونایتد به آن‌ها عادت دارد. امیدوارم هرگاه الکسیس به میدان رفت، از عملکردش راضی باشد.

وی در ادامه افزود: در گیم خانگی اقتدارمان را نشان ندادیم و آن طور که باید، حفظ توپ نکردیم. گاهی نتایج عجیبی رخ می‌دهد و  تیمی که  ۸۰  درصد مالکیت توپ دارد، برنده نمی‌شود. می‌دانیم باید نمایش بهتری نسبت به گیم قبلی داشته باشیم. درصورتیکه به بازیکنانی مثل سوارس و مسی فرصت بدهید، صدمه خواهید دید. شاید تیم‌ها در زمین خودشان کمی بازتر مقابل ما گیم می‌کنند.  پس از گذشت ۲  دقیقه از گیم با پاری سن ژرمن گلزنی کردیم که این فاکتور بسیار بزرگی بود. درصورتیکه به گل اول برسیم،  همه چیز برابر می شود. بازیکنان لازم را در اختیار داریم. گاهی شانس دخیل هست و گاهی هم در نیمه دیگر زمین  دخه‌آ موثر واقع می‌شود. میل به تسلط بر توپ، در خون بازیکنان بارسلونا جاری هست. به نظرم هر ۲ تیم در پی در اختیار گرفتن توپ هستند. نمی‌توانم تصور کنم اجازه بدهند مالکیت زیادی بر توپ داشته باشیم و بنابراین زمانی توپ دست ما باشد، باید بهترین استفاده کردن را  ببریم. آن‌ها با تکیه بر سرعت  دمبله و  مسی روی ضد حملات با کیفیت هستند. باید با توانایی‌های حریف هنگام مالکیت توپ و ضد هجوم زدن سازگار شویم.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *