فوتبال جهان|یورگن کلوپ: منچسترسیتی زندگی را بر ما دشوار کرده هست/ درصورتیکه کاردیف را ببریم در مسیر قهرمانی می‌مانیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از گیم تیمش برابر کاردیف در هفته سی‌وپنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از دشواری کار قرمزهای آنفیلد در چهار گیم باقیمانده فصل سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول در این باره گفت: بسیاری از مردم می‌گویند زمانی که به لیورپول پیوستم، گفتم در عرض چهار سال ما جام خواهیم برد و هم اکنون این اتفاق رخ نداده هست. هر دو سمت به این معنی من و باشگاه رابطه فوق‌العاده‌ای با یکدیگر داریم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا باشگاه را به موفقیت برسانیم. اینکه چقدر طول می‌کشد، نمی‌دانم ولی به‌هرحال از موقعیت فعلی تیم بسیار رضایت دارم. البته این جایگاه نهایی ما نیست، ولی از اینکه ازبرای دومین فصل متوالی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیدیم، خوشحالم. 

وی در ادامه افزود: هم اکنون فشار را حس نمی‌کنیم و مسابقات را به چشم یک فرصت می‌بینیم. از قدرت حریفان آگاه هستیم. باید در مسابقات پیش رو پیروز شویم و می‌دانیم کارمان تا چه حد دشوار هست. در سوی دیگر من سیتی زندگی را ازبرای‌مان دشوار‌تر می‌کند. در لیگ قهرمانان اروپا شرایط به همین شکل هست و باید با بارسلونا روبه‌رو شویم. بنابراین می‌بینید که کار تا چه حد دشوار هست. یک گیم با اهمیت مقابل کاردیف داریم و هم اکنون کارهای زیادی ازبرای انجام دادن، وجود دارد. درصورتیکه بتوانیم پیروز شویم، شانس خود را در مسیر قهرمانی حفظ کرده‌ایم، به همین خاطر اهمیت این ملاقات بسیار بالاست.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *