فوتبال جهان| کیلینی: ازبرای کونته در اینتر آرزوی ناکامی می‌کنم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، جوجو کیلینی اعتراف کرد که از دیدن سرمربی سابقش در یوونتوس آنتونیو کونته روی نیمکت اینتر خوشحال نخواهد شد ولی تأکید کرد که زور اینتر با وجود کونته باز هم به یوونتوس نخواهد رسید.

آخرین گفته رسانه‌های ایتالیایی حاکی از آن هست که کونته در هفته پیش رو رسماً به عنوان سرمربی اینتر معرفی می شود، کسی که سه فصل متوالی با یوونتوس قهرمان سری A شد و دوران بازیگری‌اش را هم در این تیم سپری کرده هست.

کیلینی درمورد پیوستن کونته به اصلی‌ترین رقیب یوونتوس در کالچو به نشریه توتواسپورت گفت: متنفرم از اینکه کونته را در اینتر ببینم ولی زندگی همین هست. من درک می‌کنم که وی یک مربی حرفه‌ای هست ولی دیدنش در اینتر حس عجیبی دارد. این یک انتقاد نیست. همه می‌دانند که من چه رابطه خاصی با آنتونیو دارم. چه می‌توانم بگویم. امیدوارم اوضاعش در اینتر روبه‌مسیر باشد ولی در اینتر نتواند هیچ چیزی ببرد. این یک واقعیت هست همانصورت که زمانی وی سرمربی چلسی بود حامی‌اش بودم. در اینتر ولی نمی‌توانم حمایتش کنم.

 

کیلنی درمورد گزینه جانشینی ماسیمیلیانو آلگری در یوونتوس هم اظهار داشت: شاید باورتان نشود که من هر روز چند تا پیام درمورد اینکه سرمربی بعدی یوونتوس چه کسی خواهد بود دریافت می‌کنم ولی واقعیت این هست که من هم چیزی بیشتر از شما خبرنگاران نمی‌دانم. با این حال خونسردم و مطمنم که یک مربی خوب خواهد آمد. به نظرم ماسیمیلیانو الگری به موقع می‌رود. وی کاری در این تیم انجام داد که شاید دیگر تکرار نشود. به همین دلیل من تعجب نخواهم کرد درصورتیکه وی چند سال دیگر دوباره به یوونتوس برگردد. علاقه‌ای که میان آلگری و یوونتوس و بالعکس وجود دارد، سبب می‌شود که گذر آنها به شیوه‌ای مسالمت‌‌آمیز دوباره به یکدیگر بیفتد.

کیلینی درمورد عملکرد کریستیانو رونالدو در نخستین فصل حضورش در یوونتوس و حذف بانوی پیر از لیگ قهرمانان توسط آژاکس هم اظهار داشت: رونالدو بازیکنی منضبط و پرقدرت هست. خیلی با اهمیت بود که خلاء جیجی بوفون را پر کنیم. کریبستیانو با تعهدش به کار ازبرای همه یک الگو بود. وی به زندگی در تورین هم به خوبی عادت کرده هست. من در گیم مقابل آژاکس نبودم ولی کاملاً معلوم بود که ما ازبرای آن گیم بازیکنان زیادی نداشتیم. این فصل ما نتوانستیم روی بازیکنان تأثیرگذاری مانند سامی خدیرا و داگلاس کاستا حساب کنیم. من ممطئنم که با داشتن رونالدویی در اوج، نه مانند آنچه در آمستردام دیدیم که آنجا حتی داگلاس کاستا هم آماده بود، ما صعود می‌کردیم. من حاضرم ۱۰۰ دفعه دیگر آن گیم را انجام دهیم.

مدافع میانی یوونتوس ماه آگوست امسال ۳۵ ساله می‌شود و به آخر دوران بازیگری‌اش نزدیک. وی در این باره هم تأکید کرد: طبیعی هست که به این موضوع فکر کنم. در ماه آگوست من ۳۵ ساله می‌شوم و می‌خواهم یکی دو سال دیگر گیم کنم ولی بیشتر از آن دیگر غیرممکن هست.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *