نامجومطلق: استقلال باید به خودش ببالد که بازیکنی مانند پاتوسی دارد/ شاگردان شفر ازبرای هر تیمی خطرناک هستند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

مجید نامجومطلق در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درمورد پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی مازندران، عنوان کرد: خستگی بازیکنان استقلال در این گیم کاملاً معلوم بود. از ترکیب استقلال هم می‌شد فهمید که شفر می‌خواست به بعضی از بازیکنانش استراحت دهد. استقلال بازیکنان ذخیره و مجموعه بسیار خوبی دارد که می‌تواند شرایط را در فشردگی گیم‌ها به نفع خودش تغییر دهد.

وی ادامه داد: استقلال شروع خوبی داشت و فوتبال خوبی ارائه کرد، همچنین موقعیت‌های زیادی خلق کرد و توانست در نیمه اول به گل برسد. در نیمه دوم ولی این تیم به شکل‌ای گیم کرد که بتواند گل زده‌اش را حفظ کند، چون کسب این ۳ امتیاز در این شرایط ازبرای ماندن در کورس قهرمانی ازبرای استقلال خیلی حیاتی بود و بیشتر در ضد حملات تلاش می‌کردند به دروازه حریف نزدیک شوند.

نامجومطلق با بیان اینکه استقلال در این گیم فوتبال روان و منظمی ارائه کرد، اظهار داشت: استقلال باید به خودش ببالد که بازیکنی مانند پاتوسی را در ترکیبش دارد. پاتوسی هم به خوبی جریان گیم را عوض و خلق موقعیت می‌کند و هم به خوبی در موقعیت‌ها قرار می‌گیرد. وی بازیکن بسیار تاثیرگذاری هست و نظم بالایی دارد. استقلال با پاتوسی روز خوب و موفقی را داشت و توانست خودش را در جمع مدعیان نگه دارد.

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به قرار گرفتن این تیم در رتبه دوم جدول رده‌بندی گفت: با شرایط خوب استقلال می‌توانیم این تیم را جزو مدعیان اصلی قهرمانی بدانیم. اگرچه  باید ببینیم سپاهان در گیم عقب‌افتاده‌اش با ذوب آهن چه نتیجه‌ای کسب می‌کند ولی با توجه به گیم‌های باقی‌مانده و شرایط دربی خیلی از مسائل معلوم می شود.

نامجومطلق درمورد دربی پایتخت که قرار هست ۱۰ فروردین ۹۸ برگزار شود، به تسنیم گفت: از الان سریع هست که درمورد دربی نظر بدهم، ولی استقلال می‌تواند ازبرای هر تیمی خطرناک باشد. استقلال در ۲ جبهه (لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا) حضور و گیم‌های فشرده‌ای دارد، ولی با توجه نیمکت قوی که دارد می‌تواند این خلاء را پر کند. این تیم برخلاف نیم فصل اول ازبرای نیم فصل دوم بازیکنان بسیار خوبی جذب کرده هست.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم با این شرایط امسال دربی خوبی داشته باشیم، به چه دلیل که استقلال و پرسپولیس کیفیت بسیار خوبی دارند و هر دو در کورس قهرمانی هستند و نتیجه این گیم ازبرای هر دو تیم بسیار انتخاب کننده هست. با این وضعیت ۲ تیم مجبورند گیم هجومی را در دستور کار قرار دهند تا به پیروزی برسند وگرنه کسب تساوی می‌تواند هر دو تیم را از کورس قهرمانی عقب بیندازد. همین مسئله می‌تواند جذابیت‌های دربی ۸۹ را افزایش دهد. از جهت دیگر این گیم در نوروز برگزار می‌شود و مردم می‌توانند در این ایام شاهد یک گیم خوب فوتبال باشند.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *