پیتزی: شکست دادن عربستان کار هر تیمی نیست/ ترسی از داوران ندارم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، آنتونیو پیتزی در نشست خبری پیش از دومین گیم تیم ملی فوتبال عربستان در گروه E جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ که از ساعت ۱۹:۳۰ فردا (شنبه – ۲۲ دی) برابر لبنان برگزار می‌شود، گفت: تمام تیم‌های این رقابت‌ها با توجه به استراتژی که دارند حریفی دشوار محسوب می‌شوند و گیم فردای عربستان برابر لبنان نیز از این قاعد مستثنی نیست. ما مهیای این گیم هستیم و عزم رسیدن به پیروزی را داریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال عربستان ادامه داد: پیروزی گذشته ما برابر کره شمالی انگیزه مثبتی به بازیکنان جهت دیدارهای پیش رو می‌دهد. درصورتیکه همانند همان گیم باشیم شکست دادن عربستان کار آسانی ازبرای هیچ تیمی نخواهد بود. امیدواریم برنامه‌ای که ازبرای گیم با لبنان در نظر گرفتیم توسط بازیکنان در زمین اجرا شود و به نتیجه لازم دست یابیم. هدف عربستان کسب دومین پیروزی هست.

آنتونیو پیتزی درمورد قضاوت داوران در جام ملت‌های آسیا نیز خاطر نشان کرد: بیشتر تلاش خود را صرف آماده‌سازی تیمی می‌کنیم. نمی‌خواهم حرفی درمورد داوران داشته باشم و ترسی هم از آنها ندارم. گاهی قضاوت‌ها به نفع ما هستند و گاهی نیز علیه ما.

حسین المقهوی، هافبک تیم ملی فوتبال عربستان نیز در این نشست خبری گفت: گیم آسانی پیش رو نداریم، چون لبنان در گیم نخست خود شکست خورد. آنها ازبرای کسب پیروزی به میدان می‌آیند، ولی عربستان هم مصمم هست تا هر سه امتیازی گیم را به دست آورد.

تیم ملی فوتبال عربستان، صدرنشین گروه E جام ملت‌های آسیا در گیم نخست خود با چهار گل کره شمالی را شکست داد و لبنان نیز با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب قطر شد.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *