فوتبال جهان|کان و مون‌پولیه رقبای‌شان را شکست دادند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، در ادامه هفته سی‌ودوم رقابت‌های لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) تیم‌های کان و مون‌پولیه حریفان خود را شکست دادند.

کان با تنها گل چیکو در دقیقه ۷۴، یک بر صفر میزبانش، نیس را برد. ضمن اینکه ولتر از نیس در دقیقه ۲۸ یک پنالتی را هدر داد.

در دیگر گیم‌ها، بوردو  ۲ بر یک به  میزبانش، «نیم» باخت و مون‌پولیه در خانه استراسبورگ به برتری ۳ بر یک رسید.

 

انتهای پیام/

فوتبال جهان|یورگن کلوپ: منچسترسیتی زندگی را بر ما دشوار کرده هست/ درصورتیکه کاردیف را ببریم در مسیر قهرمانی می‌مانیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از گیم تیمش برابر کاردیف در هفته سی‌وپنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از دشواری کار قرمزهای آنفیلد در چهار گیم باقیمانده فصل سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول در این باره گفت: بسیاری از مردم می‌گویند زمانی که به لیورپول پیوستم، گفتم در عرض چهار سال ما جام خواهیم برد و هم اکنون این اتفاق رخ نداده هست. هر دو سمت به این معنی من و باشگاه رابطه فوق‌العاده‌ای با یکدیگر داریم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا باشگاه را به موفقیت برسانیم. اینکه چقدر طول می‌کشد، نمی‌دانم ولی به‌هرحال از موقعیت فعلی تیم بسیار رضایت دارم. البته این جایگاه نهایی ما نیست، ولی از اینکه ازبرای دومین فصل متوالی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیدیم، خوشحالم. 

وی در ادامه افزود: هم اکنون فشار را حس نمی‌کنیم و مسابقات را به چشم یک فرصت می‌بینیم. از قدرت حریفان آگاه هستیم. باید در مسابقات پیش رو پیروز شویم و می‌دانیم کارمان تا چه حد دشوار هست. در سوی دیگر من سیتی زندگی را ازبرای‌مان دشوار‌تر می‌کند. در لیگ قهرمانان اروپا شرایط به همین شکل هست و باید با بارسلونا روبه‌رو شویم. بنابراین می‌بینید که کار تا چه حد دشوار هست. یک گیم با اهمیت مقابل کاردیف داریم و هم اکنون کارهای زیادی ازبرای انجام دادن، وجود دارد. درصورتیکه بتوانیم پیروز شویم، شانس خود را در مسیر قهرمانی حفظ کرده‌ایم، به همین خاطر اهمیت این ملاقات بسیار بالاست.

 

انتهای پیام/

فوتبال جهان| توقف خانگی اینتر مقابل رم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، در مهمترین گیم هفته سی‌وسوم رقابت‌های سری A ایتالیا، تیم فوتبال اینتر در خانه خود مقابل رم به تساوی یک – یک بسنده کرد.

الشعراوی در دقیقه ۱۴ به زیبایی دروازه اینتر را باز کرد، ولی میزبان در ورزشگاه «جوزپه مه‌آتزا» توسط پریسیچ در دقیقه ۶۱ به گل تساوی دست یافت و در آخر دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

 

انتهای پیام/

منظمی: با محدودیت سنی سرمایه‌های‌مان در کشتی کلاسیک را از دست می‌دادیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

مریم منظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص تصمیم گذشته فدراسیون کشتی در رابطه با لغو محدودیت سنی در کشتی کلاسیک اظهار داشت: قبل از اینکه مجددا به فدراسیون برگردم در مورد مشکلات و معضلات کشتی کلاسیک با سرپرست فدراسیون کشتی صحبت کردم. یکی از مسائل، درخواست کلاسیک‌کاران ما در خصوص برداشتن محدودیت سنی در مسابقات قهرمان کشوری و لیگ بود. اخیرا جلسه‌ای در این خصوص با بنی‌تمیم داشتیم که پیشنهاد کردم این قانون برداشته شود که سرپرست فدراسیون نیز پس از تحقیق موضوع با آن موافقت کرد.

وی ادامه داد: در یک سال گذشته درخواست‌های خیلی زیادی داشتیم که با توجه به علاقمندی شدید بانوان به کشتی، آنها می‌خواستند محدودیت سنی برداشته شود تا همه بتوانند تلاش‌شان را ازبرای موفقیت در این رشته انجام دهند. ضمن اینکه از اوایل سال ۹۶ که استارت این رشته را زدیم، کشتی گیران بالای ۲۵ سالی بودند که در اردوها و کلاس‌های ما شرکت‌کردند و به خوبی آموزش دیدند. آنها سرمایه‌های کشتی کلاسیک ما هستند که با این قانون مجبور بودیم به آنها میدان ندهیم. بنابراین مسابقات امسال ما در قهرمانی کشور و لیگ فصلی کلاسیک محدودیت سنی نخواهد داشت.

منظمی در مورد وقت برگزاری مسابقات کشوری و لیگ امسال گفت: این رقابت‌ها بهمن ماه امسال در استان داوطلب برگزار می شود. در مورد لیگ فصلی هم تصمیم بر این هست که مسابقات را در دو فصل برگزار کنیم، یکی در ۶ ماه ماه ابتدایی سال و دیگری در ۶ ماه دوم.

نایب‌رئیس بانوان فدراسیون کشتی از برگزاری مسابقات کشوری جوانان ازبرای نخستین دفعه خبر داد و اضافه کرد: اتفاق بهتری که در شُرف وقوع هست، این هست که ما در هر دو رشته آلیش و کشتی کلاسیک مسابقات قهرمان کشوری رده سنی جوانان را برگزار خواهیم کرد و این اتفاق بسیار خوبی ازبرای آینده ما هست.

منظمی درخصوص برنامه‌های آموزشی کشتی بانوان گفت: امسال ۴۲ برنامه آموزشی در کشتی کلاسیک و آلیش داریم و همچنین ۲۲ برنامه فنی شامل اردوها و مسابقات در هر دو رشته پیش‌روی‌مان قرار دارد.

 

انتهای پیام/

 

فوتبال جهان|بارسلونا با پیروزی خانگی در فاصله ۶ امتیازی فتح لالیگا قرار گرفت- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال بارسلونا با برتری ۲ بر یک خانگی در گیم هفته سی‌وسوم رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) مقابل رئال سوسیداد بیش از پیش به فتح زودهنگام این جام نزدیک شد.

پس از اینکه لنگله در دقیقه ۴۴، بارسا را با یک گل پیروز به رختکن فرستاد، خوانمی در دقیقه ۶۲ رقابت را به تساوی کشاند، ولی یک دقیقه پس، آلبا گل برتری بارسلونا را به ثمر رساند تا صدرنشین با این برد ۷۷ امتیازی شده و به شش امتیاز دیگر ازبرای قطعی کردن قهرمانی احتیاج داشته باشد.

 

انتهای پیام/

Server Error in ‘/’ Application.Runtime ErrorRuntime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a “web…config” configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its “mode” attribute set to “Off”.


<!-- Web…Config Configuration File -->

<configuration>
  <system…web>
    <customErrors mode="Off"/>
  </system…web>
</configuration>Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the “defaultRedirect” attribute of the application’s <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.


<!-- Web…Config Configuration File -->

<configuration>
  <system…web>
    <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage…htm"/>
  </system…web>
</configuration>فوتبال جهان| پپ گواردیولا: زمانی اوضاع دشوار می‌شود، به زندگی علاقه‌مندتر می‌شوم!/ بهترین لیورپول تاریخ رقیب ماست- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا برتری بر تاتنهام در گیم بزرگ هفته سی‌وپنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس را نتیجه درخشش بازیکنانش دانست.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی گفت: در مقایسه با گیم قبلی، بهترین نمایش‌مان را ارائه نکردیم. تاتنهام چیزی ازبرای از دست دادن نداشت و ما سر جام قهرمانی گیم می‌کردیم. از طرفی پس از حذف در گیم چهارشنبه، دو روز گذشته بسیار دشوار گذشت، ولی زمانی اوضاع دشوار می‌شود، به زندگی علاقه‌مندتر می‌شوم! 

وی افزود: ما عالی گیم را شروع کردیم. تاتنهام تیم معرکه‌ای هست، ولی ببینید ما کجا هستیم؛ ۸۶ امتیاز آن هم پس از فصلی ۱۰۰ امتیازی! این یکی از فوق‌العاده‌ترین اتفاقات دوران فوتبال من چه به عنوان بازیکن  و چه  در نقش مربی هست؛  آن هم در رقابت با بهترین لیورپول تاریخ.  

گواردیولا یادآور شد: تیمم هر سه روز یک دفعه رقابت کرد و در بالاترین سطح ماند. واقعاً شگفت‌انگیز هست. طبعاً می‌خواهم قهرمان این لیگ شوم، ولی درصورتیکه این اتفاق رخ ندهد هم قضاوتی درمورد تیمم نمی‌کنم.

سرمربی منچستر سیتی در مورد رقیب امروز تیمش هم گفت: تاتنهام با توجه به گیم‌های آینده‌اش قطعاً فصل را در میان چهار تیم بالای جدول تمام می‌کند. سه گیم آنها در خانه هست.

وی در خاتمه تصریح کرد: الان وضعیت طوری شده که هر دفعه همه چیز به گیم بعدی و بعدی و بعدی بستگی دارد. بهترین لیورپول تاریخ رقیب ماست؛ یکی از بهترین تیم‌هایی که هم در فاز دفاع و هم در فاز هجوم در تمام عمرم مقابلش قرار گرفته‌ام. سه ماه هست می‌دانیم  درصورتیکه در  هر گیم ببازیم، جام را از دست می‌دهیم. ۱۰ گیم متوالی را برده‌ایم و ازبرای قهرمانی باید این رقم را به ۱۴ برسانیم.

 

انتهای پیام/

لیگ برتر روسیه| پیروزی ارزشمند زنیت در کراسنودار- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، رویارویی بامداد امروز (یکشنبه) تیم‌های کراسنودار و زنیت سن‌پترزبورگ با پیروزی ۳ بر ۲ زنیتی‌ها به آخر رسید. در این گیم آرتم جیوبا (۱۹ و ۵+۹۰) و یاروسلاو راکیتسکی (۶۹) ازبرای تیم زنیت گل زدند. گل‌های تیم کراسنودار را نیز ایگناتیف (۲۵) و پریرا (۹۰) به ثمر رساندند.

براساس این گفته، سردار آزمون ۹۰ دقیقه در ترکیب تیم زنیت برابر کراسنودار گیم کرد.

تیم زنیت با کسب این پیروزی خارج از خانه ۵۱ امتیازی شد و همچنان صدرنشین جدول رده‌بندی ۱۶ تیمی لیگ برتر روسیه هست. تیم‌های لوکوموتیو مسکو (۴۳ امتیاز) و کراسنودار (۴۲ امتیاز) هم در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

 

انتهای پیام/

تبریز| لیکنز در نشست خبری شرکت نکرد- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم از تبریز، جرج لیکنز پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال تراکتورسازی مقابل پیکان به دلیل اتفاقات پس از گیم در نشست خبری حضور پیدا نکرد.

هواداران تراکتورسازی پس از این شکست به شدت به عملکرد تیمشان اعتراض کردند.

انتهای پیام/

تبریز| مصدومیت بیش از ۵۰ نفر؛‌ تلفات شکست تراکتورسازی مقابل پیکان- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم از تبریز، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز عصر امروز (جمعه) در هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال، با نتیجه یک بر صفر مقابل پیکان شکست خورد و در رده چهارم جدول رده‌بندی باقی ماند.

این شکست هواداران تراکتورسازی را عصبانی کرد و آنها با بازیکنان این تیم و سپس با مأموران نیروی انتظامی، درگیر شدند. در آخر غائله‌های مربوط به این مسابقه، ۵۰ هوادار تراکتورسازی، یکی از کارکنان اورژانس و چند مأمور نیروی انتظامی مصدوم شدند.

انتهای پیام/